Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım bilindiği üzere Yatağan’da CHP’den 8 kişi belediye başkan adaylığı için müracaat ettiler. Tabi bu ara yani seçim atmosferinde bir hayli hareketlilik vardı, küskünler birleştiler. CHP belediye başkan aday adayları CHP Genel Merkezi tarafından Yatağan belediye başkanlığı için atanan Av. Halil Arslan’a tam destek vermeleri CHP içinde güzel bir görüntü yarattı.

Sevgili okurlarım hal böyle olunca Av. Halil Arslan ile birlikte çok sayıda CHP’li köylere gidip seçmenlerle birlikte olmaya çalışıyorlar. CHP’ye eski kırgın partililer ise evet biz de çalışmaya varız diyebiliyorlar. Mevcut Belediye başkanı H. Haşmet Işık ise yaptığı açıklamasında: Söylenen dedikodulara bakmayın. Ben CHP’nin bir neferi olarak yeni atanmış başkan adayımız Av. Halil Arslan’la seçim çalışmalarına başlayacağım. Neymiş efendim ben başka bir partiden belediye başkan adayı olacakmışım? Yok, böyle bir şey, yıllarca CHP içinde iyi ol sonra CHP Genel Merkezi tarafından atanamadım diye başka bir partiden aday olacakmışım. Olmaz böyle bir şey. Ben anadan, babadan, dededen CHP’liyim dedi.

Sevgili okurlarım önceki gün toplantıda Yatağan CHP Örgütü başta İl Başkanlığı olmak üzere Kadın Kolları Başkanlığı, Gençlik Kolları Başkanlığı’nın tam desteğini alan Yatağan CHP Belediye Başkan Adayı Av. Halil Arslan yapılan toplantıda belediye meclis üyeliği için müracaat etmek isteyen üyeleri aday olup olmadıklarını dile getirdi. Çok sayıda bilinçli olan CHP üyeleri partililer aday belirlemede Av. Halil Arslan’ın tercihine bırakılmalı, belediye meclis üyeliği için gençler tercih edilmeli görüşü çoğaldı. Ancak partili bir isim ise: Ben belediye meclis üyeliği için müracaat edeceğim dedi. Yapılan bu toplantıdan sonra Yatağan CHP Belediye Başkan Adayı Av. Halil Arslan’ın en kısa bir süre içinde CHP’nin belediye meclis üyelerini açıklayacağını söyledi. Başkan Adayı Av. Hail Arslan, Yatağan halkının kendini beğeneceğini ve tercih edeceği belediye meclis üyelerini açıklayacağını, bu açıklama ile inşallah güzel bir yerel seçim olur, kazanan CHP olur dedi.
Sevgili okurlarım desenize 31 Mart yerel seçimlerinde CHP ile AKP arasında kıran kırana bir seçim olacak. Çalışmalarını ve tanıtımlarını hele belediye meclis üyelerini hangi parti daha güzelini çıkarırsa seçimleri o parti kazanır görüşündeyim sevgili okurlarım.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin