A+ A A-

 

Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde yapılan değişiklik ile K Belgelerinin fiyatları yarı yarıya düşürüldü.

110118belge_c76ce.jpg
Haber Merkezi
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde yaptığı değişiklikle, K Belgeleri belge fiyatları düşürüldü. 8 Ocak Pazartesi günü Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren değişikliğe ilişkin açıklama yapan Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş şunları kaydetti:
“Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde yapılan değişiklik kapsamında; K Belgeleri belge fiyatları yarı yarıya düşürüldü. Bugün itibariyle Resmi Gazete’de yayınlanan bu sevindirici gelişmenin tüm taşımacılık sektörü için hayırlı olmasını diliyor, bu yönde çaba ve desteklerini esirgemeyen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan’a teşekkürlerimizi sunuyorum.”
Değişikliğe uğrayan fiyatlar: 24 bin 307 TL olan K1 Belgesi 10 bin TL, 12 bin 152 TL olan K2 Belgesi 10 bin TL, 12 bin 152 TL olan K3 Belgesi 5 bin TL.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin