A+ A A-

“Hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz”

2019 Yılı Bitkisel ve Hayvansal Desteklemeler hakkında bilgilendirme toplantısı Milas Mahalle Muhtarlarının katılımıyla gerçekleşti. İlçe Tarım ve Orman Müdürü Eşref Arslan yaptığı açıklamada, “çiftçilerimize her konuda hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi…

“Hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz”

Büyükşehir Belediyesi Vatandaşın Yanında

Sosyal belediyecilik alanında ihtiyaç sahibi vatandaşların yanlarında olan Muğla Büyükşehir Belediyesi sunduğu “Evde Bakım” Hizmeti ile vatandaşların takdirini kazanıyor.

12122019BüyüksehirBelediyesiVatandasinYaninda.jpg

İğdigül sokak hayvanları için öğrencilerle buluştu

Sokak hayvanlarının yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için, Türkiye'nin birçok ilini motosikleti ile dolaşarak sahne gösterisi yapan, dizi ve sinema oyuncusu Semih İğdigül, Milas Belediyesi’nin katkılarıyla Milas’ta öğrencilerle buluştu.

İğdigül sokak hayvanları için öğrencilerle buluştu

Ata tohumları Karaova'da toprakla buluştu

Bodrum Belediyesi, Karaova’da çoğaltılacak Ata tohumlarını vatandaşlara ücretsiz dağıtmak için harekete geçti. Belediye Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, Bodrum Belediyesi mülkiyetinde bulunan arazilerde Ata tohumlarını toprakla buluşturmaya başladı.

Ata tohumları Karaova'da toprakla buluştu

Valilikten asılsız haberler hakkında açıklama

Muğla Valiliği İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü tarafından kimlik kartı, pasaport ve sürücü belgeleri ile ilgili asılsız haberler hakkında yazılı açıklama yapıldı.

Valilikten asılsız haberler hakkında açıklama

“Kadın Dayanışma Merkezleri” kuruldu

Muğla Büyükşehir Belediyesi her türlü şiddete maruz kalmış ya da kalma riski taşıyan kadınları güçlendirme ve hayata tekrar katılımlarını sağlamaya yönelik çalışmaların yanı sıra psikolojik destek de alabilecekleri ‘Kadın Danışma Merkezleri” kurdu.

“Kadın Dayanışma Merkezleri” kuruldu

“Hiç kimseyi ötekileştirmeden, hiç kimseyi gruplaştırmadan”

İlgin Göktepe Yeniden Aday
CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, 17 Aralıkta yapılacak kongrede yeniden aday olduğunu düzenlediği bir törenle duyurdu. Adaylık açıklamasına rakibi İbrahim Özfen’de katılarak parti içi birliktelik mesajı verdi. Başkan Göktepe yaptığı açıklamada, “Bugün burada toplanan herkes Cumhuriyet Halk Partili. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, hiç kimseyi gruplaştırmadan Seçimin sonucunda kim kazanırsa kazansın CHP’ye hizmet etmeye davam edecek.” diye konuştu.

“Hiç kimseyi ötekileştirmeden, hiç kimseyi gruplaştırmadan”

Suç makineleri tutuklandı

Milas, Yatağan ve Menteşe ilçelerinde 9 ayrı hırsızlık olayının faili dört kişiden üçü tutuklandı.
Muğla’da büyükbaş hayvan hırsızlığı, araçlardan akü hırsızlığı, evden hırsızlık, işyerinden hırsızlık, motor hırsızlığı gibi 9 ayrı hırsızlık olayına adı karışan ve Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Bayır Jandarma Karakol ekiplerince gözaltına alınan dört şüpheliden üçü çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Bir kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Suç makineleri tutuklandı

“Devreye alındıkları günden beri sürekli çalışmakta”

TÜRK - İŞ Muğla İl Temsilcisi TES - İŞ Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik, gündemdeki yerini koruyan santrallerin bacagazı arıtma filitreleriyle ilgili olarak yazılı açıklama yaparak, “Şubemiz faaliyet alanı içerisinde bulunan Yatağan, Yeniköy ve Kemerköy Termik Santrallerinin tüm ünitelerinde Bacagazı Arıtma (Desülfürizasyon) filtreleri takılıdır ve devreye alındıkları günden beri sürekli çalışmakta” dedi.

10122019devreyealindiklarigundenberi.jpg

Başkan Tokat gazileri tebrik etti

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, düzenlenen törenle Milli Mücadele Madalyası ve Beratı alan gazileri ziyaret ederek tebrik etti.

Başkan Tokat gazileri tebrik etti

Yüzme havuzu hizmete girdi

Milas Belediyesi tarafından 2014 yılında Şevketiye Mahallesi’nde Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne bitişik durumda bulunan arsaya inşa edilen ve 2016 yılında hizmete sunulan Kapalı Spor Salonu’nun yüzme havuzu hizmete sunuldu.

Yüzme havuzu hizmete girdi

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin