A+ A A-

180 günde bitecek...

Altyapı yapımı işlerinde sona gelinen Milas Organize Sanayi Bölgesi'nde eğimli arazi yapısı nedeniyle parsellerin düzlenmesi ve gereken yerlere istinat duvarlarının yapımı işi için ihale yapıldı.

12102019bitecek.jpg

Turistleri taşıyan midibüs kaza yaptı: 4 yaralı

Milas Bodrum Havalimanı’na turist taşıyan özel tur işletmesine ait minibüs Söke - Milas Karayolu üzeri Sarıkemer kavşağında kaza yaptı. Kazada şoför ağır olmak üzere 4 kişi yaralandı.

11102019turistleritasiyanminibuskazayapti.jpg

Kız Çocukları Günü Kutlandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü kapsamında 4 - 12 yaş arası çocukları 100 yaş evindeki yaşlı vatandaşlarla bir araya getirerek çeşitli sanatsal etkinlikler düzenledi.

11102019kizcocuklarigunukutlandi.jpg

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Muğla’da

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, TSK’nın Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı yürüttüğü 'Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için sabah namazını Muğla’nın Menteşe ilçesindeki Şahidi Camii'nde kıldı. Namaz öncesi Mehmetçiğin başarısı için Fetih Suresi okundu.   

11102019diyanetbaskani.jpg

Mustafa amcanın duyarlılığı duygulandırdı

Muğla’nın Milas ilçesinde ikamet eden 71 yaşındaki Mustafa Dörtyollu, başlayan “Barış Pınarı” operasyonunun ardından yazmış olduğu bir notla Milas Kaymakamlığına giderek bir traktör ve bir evini Cumhurbaşkanlığına bağışladı.

10102019mustafaamcaninduyarliligi.jpg

Vatan Partisi’nden Barış Pınarı Harekatına Destek

Vatan Partisi Milas İlçe Başkanlığı, Trump’ın sosyal medyadan “Türkiye’yi mahvederim” tehdidini protesto etmek ve Barış Pınarı Harekatı’na destek olmak için basın açıklaması gerçekleştirdi.

11102019vatanpartisindendestek.jpg

Fidan dikim etkinliği hazırlık toplantısı yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı’nın koordinasyonunda “Daha Yeşil Bir Türkiye İçin” sloganıyla 81 ilde eş zamanlı olarak 11 Kasım saat 11.11’de gerçekleştirilecek olan 11 milyon fidan dikim etkinliği hazırlık toplantısı yapıldı.

11102019fidandikimtoplantisi.jpg

‘Güçlü Gazeteci Özgür Medya Programı’ bugün başlıyor

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS), İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) ile Muğla Gazeteciler Cemiyeti’nin işbirliğinde Muğla’da ‘Güçlü Gazeteci Özgür Medya Programı’ il eğitim etkinliği düzenlenecek…

11102019seminerbugunbasliyor.jpg

“Müzede Ritimle Masala Evet, Yaratıcı Dramaya Davet” devam ediyor

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, öğrencilerin çok yönlü gelişmesini sağlayarak aynı zamanda Milas’ın tarihi ve kültürünü yaşayarak öğrenilmesinin öngörüldüğü “Müzede Ritimle Masala Evet Yaratıcı Dramaya Davet” projesi devam ediyor.

11102019muzederitimlemasala.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin