A+ A A-

 

Bölgenin buluşma noktası sloganıyla 97.1 frekansında yayın yapan Radyo Tech, birçok TV kanalında hazırlayıp sunduğu balıkçılık programıyla evlere konuk olan Derya Yolyapan’ı ağırladı.

120718balikdedektifi.jpg
Haber: Hamza Balandı
Yaban TV, Av TV, TV8 ve CNN gibi birçok kanalda hazırladığı balıkçılık programıyla tanınan gazeteci ve program yapımcısı Derya Yolyapan, 97.1 Radyo Tech’in canlı yayın konuğu oldu. Balık Dedektifi lakaplı Derya Yolyapan, dün saat 13.30’da Nuriddin Erdoğan’ın sunumuyla 97.1 Radyo Tech’in ‘Sorunlar ve Çözümleri’ programına katıldı.
Balıkçılık, çevre sorunları, dalyanlar gibi konuların konuşulduğu program, avcılık meraklıları tarafından ilgiyle dinlendi.
Balıkçılık sektöründe yaşanan olayların eleştirisini yapan Yolyapan, ortaya çıkan sorunların da çözüm önerilerini anlattı.
26 Ağustos’ta yapılacak olan Güllük Balık Tutma Yarışmasına davet eden Yolyapan, bu etkinliğe destek veren herkese teşekkürlerini iletti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin