A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz gün Milas Ziraat Odası Başkanlığına güven tazeleyerek yeniden seçilen İsmail Atıcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

090219baskanatici_679b4.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz gün Milas Ziraat Odası Başkanlığına güven tazeleyerek yeniden seçilen İsmail Atıcı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı’yı makamında; İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyarette bulundu.
Makamında ziyaretleri kabul eden Başkan Atıcı, Başkan Çayırlı ve yönetim kuruluna nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Başkan Çayırlı, Başkan Atıcı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi.
Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.
Başkan Çayırlı, ziyaret kapsamında; “İyi belediyecilik ve üreten belediyecilik anlayışı çerçevesinde Milas nüfusunun yüzde 42’sinin köylerde yaşadığını ve üretim ile hayatlarını idame ettiğini biliyoruz. İyi belediyecilik olarak; zeytinyağı, bal, halıcılık, seracılık ve tütün üretiminde belediyeyi kazanmamız takdirde Ziraat Odası’nı bizim danışma meclisi gibi gördüğümüzü ve bu alanlarda belediye ve köylü işbirliği ile kooperatifçiliği (MİL&BEL-KOOP) adı altında; üreticimizin ürünlerini değerlendirmek, pazarlamak, aracı olmak. Yapılacak olan fabrikalarla (Yap-İşlet-devret veya %51 Belediye %49 Köylü ortaklığı) istihdam sorununu çözmek. Fabrikaların ürettiği ürünlerle ilgili markalaşmak (Labranda Zeytinyağı-Mylasa Bal, Ada Halısı vs.) ve yerel ve ulusal anlamda öncü olmak. Bu sayede belediyemizin bütçe açığı ve borçlarını finansman sağlamak amaçlı köylü vatandaşlarımıza projelerimizi anlattık.” ifadelerini kullandı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin