A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında, Muğla’da düzenlenen şiir yarışmasında ilçemizi temsil eden ve birinci olan Melek Nur Doğan ziyaret gerçekleştirdi.

120419ilbirincisi.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

18 Mart Şehitleri Anma günü münasebetiyle, Milas Müftülüğü tarafından liseli gençlerimiz arasında düzenlenen ve merhum Mehmet Akif Ersoy’un eseri olan “Çanakkale Şehitlerine” şiirini ezberden okuyarak; ilçemizde birinci olan ve ilçemizi Muğla’da düzenlenen şiir yarışmasında da temsil ederek birinciliği kazanan Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi öğrencisi Melek Nur Doğan, Kaymakam Arslan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyaret esnasında Melek Nur Dursun’a, İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru ile birlikte Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Ali Aktaş da eşlik etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Arslan, Muğla’da yapılan şiir yarışmasında birinci olarak ilçemizi temsil eden Melek Nur Dursun’a teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin