A+ A A-

 

Rusya’dan ilk defa Milas-Bodrum Havalimanı’na gelen yolcu uçağı için karşılama töreni düzenlendi. Su takından geçen yolcu uçağından inen 183 yolcu, uçaktan inerken karanfille karşılandı. Öte yandan yurtdışı uçuşlarında bu yıl geçtiğimiz yıla oranla yüzde 40 artış beklendiği kaydedildi.

09062019havalimanı_e1c2c.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Rusya’nın Moskova şehrindeki Vnukovo Havalimanı’ndan havalanan Pobeda Havayolları’na ait yolcu uçağı, geçtiğimiz 7 Haziran Cuma günü Milas-Bodrum Havalimanı’na iniş yaptı.
İlk defa Milas-Bodrum Havalimanı’na 183 kişiden oluşan Rus turist kafilesi getiren yolcu uçağı, pistte itfaiye araçları tarafından yapılan “su takı” töreniyle karşılandı.
Havalimanı protokolü, uçaktan inen yolcuları karanfillerle karşıladı. Yolcu uçağının pilotları ve mürettebatı için de pasta kesildi.
Milas-Bodrum Havalimanı TAV İşletmesi yetkililerinden edinilen bilgiye göre; bu yıl yurt dışı uçuşlarında geçtiğimiz yıla oranla yüzde 40 artış beklendiği kaydedildi.
Bodrum turizmini canlandıran yurtdışı uçuşları, turizm sektörünün de yüzünü güldürüyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin