A+ A A-

 

Muğla Orman Bölge Müdür Vekili olarak görev yapan Enver Demirci Çanakkale Orman Bölge Müdürü olarak atandı. Muğla’ya ise İstanbul Orman Bölge Müdür Yardımcısı Yasin Yaprak Muğla Orman Bölge Müdürü olarak atandı.

10092019yenimudurler.jpg
Haber Merkezi

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken, Bölge Müdürü Mehmet Çelik’in Orman Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmasının ardından Ekim 2018 tarihinden bu yana Muğla Orman Bölge Müdür Vekili olarak görev yapan Enver Demirci, Çanakkale Orman Bölge Müdürü olarak atandı.
Enver Demirci’nin Çanakkale’ye atanmasının ardından Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’ne İstanbul Orman Bölge Müdür Yardımcısı Yasin Yaprak atandı.
Demirci, ilimizdeki görevinden ayrılmadan önce bir mesaj yayınladı. Mesajda şu ifadeler yer aldı:
“Çanakkale Orman Bölge Müdürü olarak görevlendirilmem nedeniyle Muğla’daki görevimizi bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayım. Son 2 yılı Orman Bölge Müdür Yardımcılığı, 2003-2011 yılları arasında 8 yıl Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü ve 5 yıl Fethiye Milli Parklar Şefliği olmak üzere meslek hayatımın toplam 15 yılı Muğla’da geçti.
Sizler bizim başta ormancılık faaliyetlerimiz olmak üzere özellikle vatan savunmasıyla eş değer gördüğümüz orman yangınlarıyla mücadelede hep yanımızda oldunuz. Kamuoyuna doğru bilgilendirme anlamında vatandaşlarla aramıza hep köprü oldunuz. Destekleriniz ve emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin