A+ A A-

 

2019 – 2020 eğitim öğretim yılı ve İlköğretim Haftası dolayısıyla Atatürk İlkokulu öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal'ı makamında ziyaret etti.

12092019balaziyaret.jpg
Haber Merkezi
Yeni eğitim öğretim yılı ve ilköğretim haftası kutlamaları kapsamında 1’inci sınıf öğrencisi Mustafa Kemal Sürgün ile Cemre Karcıoğlu, Atatürk İlkokulu Müdürü Suat Aydın ve sınıf öğretmeni Duygu Emekli ile birlikte Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal'ı makamında ziyaret etti.
Eğitim öğretim haftası münasebetiyle ziyarete gelen öğrencilerin çiçek sunması sonrasında öğrencilerin ziyaretinden çok memnun olduğunu belirten Müdür Bal, yeni eğitim öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve veliler için başarılı geçmesini diledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin