A+ A A-

 

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi, bugün 12.00-18.00 saatleri arasında Muğla il genelinde kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış yaşanabileceğini duyurdu.

030117meteoroloji_51b89_2853a_bcdbe_796c8_48225.gif

Haber: Hamza Balandı

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi’nden alınan bilgiye göre yarın Milas’ta sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın olacağı tahmin ediliyor. Muğla il genelinde yaşanabilecek sağanak yağış, ‘kuvvetli’ olarak değerlendirildi. 12.00-18.00 saatleri arasında yaşanacağı tahmin edilen sağanak yağış ile ilgili yapılan açıklamada, “Meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım tehlikesi, dolu yağışı, hortum oluşma riski ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.” denildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin