A+ A A-

 

Milas’ta 2 bin 791 öğrencinin katılımıyla oluşturulan çipura balığı figürü, dünyada ilk kez denenen “En kalabalık balık figürü” alanında Guinness Rekorlar Kitabı'na resmen girmesi ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak amacıyla, Milas Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Piri Reis Balık Evi’nde basın mensuplarına anlamlı bir yemek düzenledi.

110118milliegitim_a9cd2.jpg

Haber: Demet Leyne Turhan
1. Uluslararası Milas Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği’nde 2 bin 791 öğrencinin katılımıyla oluşturulan çipura balığı figürü, dünyada ilk kez denenen “En kalabalık balık figürü” alanında Guinness Rekorlar Kitabı'na resmen girmesi ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak amacıyla, Milas Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Piri Reis Balık Evi’nde basın mensuplarına anlamlı bir yemek düzenledi.
Guinness Rekorlar Kitabı’na Milas’ın adının yazılmasının ardından ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak için düzenlenen anlamlı yemeğe; Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, Milas Milli Eğitim Şube Müdürü Coşkun Demir ve basın mensupları ve eşleri katıldı.
Müdür Bal, hem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü hem de 1. Uluslararası Milas Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği’nde 2 bin 791 öğrencinin katılımıyla oluşturulan çipura balığı figürünün, dünyada ilk kez denenen “En kalabalık balık figürü” alanında Guinness Rekorlar Kitabı'na resmen girmesini kutlamak amaçlı Piri Reis Balık Evi’nde düzenlediklerini kaydetti.
Gerçekleştirilen yemeğin ardından konuşan Müdür Bal, 2018 yılında da önemli projelere imza atacaklarını ve sürpriz çalışmalar olacağını kaydettikten sonra: “Bugün hem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, hem de İdareciler Günü’dür. Zor şartlarda çalışıyorsunuz. Kameraların arkasında, görünmeyen yerdesiniz ama bizim yaptığımız işlerin, bizim yaptığımız faaliyetlerin görünen yüzüsünüz. Ben de kurumum adına, şahsım adına, Milas adına hepinize teşekkür ediyorum. Birlikte bir uyum görüyorum. Sizlerden, yeni yapacağımız faaliyetlerde destek istiyoruz.” diyerek Milas’ın yerel basınında çalışan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Düzenlenen yemek, Müdür Bal’ın konuşmasının ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin