A+ A A-

 

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, Milas’a müjdeli haberi verdi. Müdür Öçalmaz, Milaslı Şehit Metin Özcan’ın isminin Milas Şehir Stadyumuna verilmesi için çalışma yapıldığını açıkladı.

130218stadtum.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, Milas’a müjdeli haberi verdi.
Müdür Öçalmaz; 1994 yılında Tunceli’nin Hozat ilçesinde vatani görevini yaparken, bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehit düşen Milaslı Metin Özcan’ın isminin Milas Şehir Stadyumuna verilmesi için çalışma yaptıklarını söyledi.
Öçalmaz, ilgili çalışmanın Ankara’ya gönderildiğini ve onaylanması halinde Milaslı Şehit Metin Özcan’ın adının stadyumla yaşatılacağını dile getirdi.
ŞEHİR STADYUMU YENİLENİYOR
Milas’ta spor alanında birçok çalışma yaptıklarını kaydeden Öçalmaz, “Milas’a spor alanında birçok yatırım yapılacak. Eski Milas Spor Salonu yıkılarak, yerine Bin kişilik kapasiteli bir spor salonu yapılacak. Sahası bozuk olan Milas Şehir Stadyumunun; suni çim yüzeyli futbol sahasına dönüştürülmesi ve etrafına 8 kulvarlı atletizm pisti ile 4'lü saha aydınlatma ve tribün yapılması planlanıyor. Çalışmalar sezon bitiminde başlayacak. Ayrıca Milas’ın Ekinanbarı Mahallesi futbol sahasının nisan ayında dizayn edilecek. Milaslı futbol severlere hizmete sunacak.” dedi.
Açıklamasına devam eden Müdür Öçalmaz ayrıca şunları ifade etti: “Geçtiğimiz haziran ayında hizmete giren Milas Gençlik Merkezi; voleybol, basketbol, masa tenisi, badminton, tenis, müzik, el sanatları, edepli mizah, karikatür ve pastacılık branş dallarında hizmet veriyor. Milaslı gençlerimizin gençlik merkezine giderek, ücretsiz sporun her branşından yararlanmalarını bekliyoruz. Milaslı Şehit Metin Özcan’ın isminin, Milas Şehir Stadyumuna verilmesi için çalışma yapıyoruz. Ankara’dan bu konuda da müjdeli haberi bekliyoruz. Çalışmalarımız devam edecek.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin