A+ A A-

 

Milas Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen kahvaltıda, “Halk Eğitim” ailesi bir araya geldi.

150518kahvalti.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen kahvaltıda, “Halk Eğitim” ailesi 12 Mayıs Cumartesi günü buluştu.
Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram’ın da katıldığı kahvaltıda, öğretmenler yılın yorgunluğunu attı.
Milas Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği Başkanı Şenay Turgut, Anneler Günü’nü kutlamak ve öğretmenlere yaptıkları çalışmaları dolayısıyla teşekkür etmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek: “Milas Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği olarak, kendi bütçemizle kahvaltı düzenledik. Hem Anneler Günü’nü kutlamak, hem de öğretmenlerimize yaptıkları çalışmalar dolayısıyla teşekkür etmek istedik. Halk Eğitim Ailesi olarak toplandık ve bir araya geldik. Keyifli ve güzel bir gün geçirdik.” dedi.
Kahvaltı, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin