A+ A A-

Amatör Spor Ödül Töreni Bugün

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından geleneksel hale getirilen Amatör Spor Ödül Töreni bugün gerçekleşecek. Ayrıca amatör spora yer ve önem veren basın ve yayın kuruluşlarının da ödüllendirileceği törende Milas Medya ailesi olarak ödüle layık görülen kurumlar arasında yer aldık.

Amatör Spor Ödül Töreni Düzenlenecek

Liselerarası futbol müsabakaları başladı

Milas Gençlik ve İlçe Spor Müdürlüğü ile Milas Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Liselerarası Futbol Müsabakaları Milas Şehit Metin Özcan Stadyumunda başladı.

Liselerarası futbol müsabakaları başladı

Futbol müsabakaları kaliteli geçiyor

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü ile Milas Gençlik ve İlçe Spor Müdürlüğü’nün düzenlediği liselerarası futbol müsabakaları Milas Şehit Metin Özcan Stadyumunda devam ediyor.

Futbol müsabakaları kaliteli geçiyor

Liselerarası bayanlar voleybol müsabakaları sona erdi

Gençlik Hizmetleri Milas İlçe Spor Müdürlüğü ile Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Milas Liselerarası Genç Kızlar Voleybol Turnuvası Milas Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanan gurup müsabakaları ile sona erdi.

Liselerarası bayanlar voleybol müsabakaları sona erdi

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin