A+ A A-

 

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün düzenlediği yaz spor kursları başlıyor.11 dalda düzenlenen kurslardan 3’ünün saati belirlendi.

170617yazsporkurs.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her yıl yaz döneminde gençlere sporun her dalında hizmet vermek amacıyla düzenlediği yaz spor okulları kursları temmuz ayında başlıyor. Düzenlenen kurslarda eğitmen olarak hentbol dalında Milas Gençlikspor Antrenörü Tuğçe Handan Demirel, badminton dalında Pınar Demir, judo dalında beden eğitimi öğretmeni Celal Yıldız, güreş dalında kadrolu antrenör Abdullah Aldemir, karate dalında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Meslek Yüksekokulu güvenlik görevlisi Mehmet Tavaslı, masa tenisi dalında Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde görevli spor uzmanı Reşit Sinan, atletizm branşında beden eğitimi öğretmeni Yadigar Yılmaz, kort tenisi dalında Ahmet Hamdi Helvacıoğlu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ercan Çatak, kick boks dalında antrenör Bekir Okkalı, basketbol dalında beden eğitimi öğretmeni İbrahim Şahin, voleybol dalında beden eğitimi öğretmeni Ülker Olgun Taş görev yapacak.
Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yaz spor okulları kapsamında judo dalında açılan kurs başladı. Voleybol ve basketbol dalında öğrenci sayısı doldu. Kursa kayıt yaptıran öğrencilerin dersleri salı ve perşembe günleri saat 13.30 olarak belirlendi. Badminton yaz spor okulları başlama saatleri ise 14.30 olarak düzenlendi.
Kurslarla çocukların ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarının sağlanması, yaz aylarında evlerine kapanıp kalmamaları ve sosyal bireyler olmaları amaçlanıyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin