Seydikemer
Giriş Tarihi : 11-07-2022 13:04   Güncelleme : 11-07-2022 13:04

AK Parti, Seydikemer’de bayramlaştı

AK Parti, Seydikemer’de bayramlaştı

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve partililer ile bayramlaşan Başkan Otgöz, bayramların birlik ve beraberliğin arttığı özel günler olduğunu söyledi.

 

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanlığı Kurban Bayramı’nın birinci günü bayramlaş programı düzenlendi. Teras Kafede gerçekleşen bayramlaşma programına AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, İl Yönetim Kurulu Üyesi Gültekin Akça, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Bayramlaşma merasiminin ardından AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete birer konuşma yaptı.

 

Bayramlaşma töreninin ardından konuşan AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Gümüş; “Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. İnşallah bir sene sonraki Kurban Bayramı’nda hem Kurban Bayramını hem de 2023 seçim zaferini hep birlikte kutluyor oluruz. Bu bayram benin için özel bir gün. Bugün ilk bayram münasebetiyle elini sıktığım kişi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Bugün ayrı bir mutluyum” dedi.

 

BAŞKAN OTGÖZ: “SEYDİKEMER’E BÜYÜK YATIRIMLAR YAPILIYOR”

 Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz; ”Hepinizi en kalbi duygularla selamlıyorum ve hayırlı bayramlar diliyorum. Bayramlar güzel, kucaklaşmak, bir araya gelmek için. Tabi ki biz Seydikemer’de Yaya Köprüsünün ihalesini yaptık. Millet Bahçesinin ihalesi 4 Temmuz’da oldu. Arkasından biz ihalelere başlayacağız. Sathi kaplama var, kilitli parke var. Seydikemer’de 70-75 kilometre sathi kaplama yapacağız. 100 bin metrekare daha parke ihalesine çıkacağız. Bunları bu sezon bitireceğiz. 2022 yılı işin çoğunu bitirdiğimiz bir yıl olacak. Zor bir süreçten geçiyoruz ama Seydikemer’de gerek ilçe başkanım, il başkanım ve vekillerim, genel müdürlerim, bakanlarım ve başta da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde Seydikemer’de büyük yatırımlar yapılıyor. Allah hepsinden razı olsun. Daha yapılacak çok işimiz var. Ama en önemlisi 2023 seçimleri. 2023 seçimleri Türkiye için bir dönüm noktasıdır. Bunun için gece gündüz çalışma zorundayız. Tabi biraz pahalılık var ama bütün dünyada var. Dünyaya baktığımız zaman aradıkları birçok ürünü bulamıyor ama biz buluyoruz. Bu bizim için bir artı. Cumhurbaşkanımız şubat-mart gibi düzelecek diyor. İnşallah düzelir. 2023 seçimi çok önemli. O yüzden elimizden geldiğince bu seçimlere çok çalışmalıyız” diye konuştu.

 

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Türkiye ve Dünya siyasetine dair açıklamalarda bulundu. 2023 seçimlerinin çok önemli olduğuna vurgu yapan AK Parti İl Başkanı Mete, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “2023 yılının ilk çeyreğine dikkat edin” sözüne dikkat çekerek; “Bu ülkede üçler önemlidir. 1993 yılında Turgut Özal şaibeli bir şekilde öldürüldü. 2003 yılında AK Parti göreve gelir gelmez bir muhtıra yaşandı. 2013 yılında Gezi olayları meydana geldi. Şimdi önümüzde 2023 sınavı var. 2023 yılında AK Parti ve Cumhurbaşkanımızı sizlerin gayreti ile 5 yıl daha göreve taşıyacağız. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde çok şeyler değişecek. Biz kendi aracımızı üretmeye başlayacağız. Kendi gazımızı üretmeye başlayacağız. Aldığımız sondaj gemileri ile Akdeniz’de çok şeyler değişecek. Uzun yıllar sonra İsrail ile normalleşme sürecine geçiyoruz. İstanbul dünyanın finans merkezi olacak. Birleşik Arap Emirlikleri’nin ve Suudi Arabistan prensinin Türkiye’ye gelmesi boşuna değil. Avrupa’nın liderleri sırayla geliyor” ifadelerini kullandı.

 

SEYDİKEMER DEVLET HASTANESİ SINIF ATLADI

Seydikemerlilere bir müjde de veren AK Parti İl Başkanı Mete, 150 yataklı Seydikemer Devlet Hastanesi’nin C sınıfından B sınıfına yükseldiğini söyledi. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve Muğla Milletvekilleri ile birlikte büyük mücadele verdiklerini dile getiren İl Başkanı Mete, Seydikemerlilere ve ülkemize hayırlı olmasını temenni etti.