Muğla
Giriş Tarihi : 31-05-2022 22:33   Güncelleme : 31-05-2022 22:33

Başarılı İlçe Başkanı Milletvekili Adayı mı Oluyor ?

Başarılı İlçe Başkanı Milletvekili Adayı mı Oluyor ?

Başarılı İlçe Başkanı Milletvekili Adayı mı Oluyor ?
Fethiye’de göreve geldiği günden bugüne kadar yoğun bir çalışma sergileyerek takdir toplayan Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ün milletvekilli adaylığı konuşulmaya başlandı. Turgay Öztürk için Ak Parti Genel Merkezi’ne yoğun talep gittiği öğrenildi. 
Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, göreve geldiği günden bugüne kadar teşkilat içerisinde ve sahada yaptığı başarılı çalışmalar ile takdir topluyor. Öztürk, vatandaşın arasına da girerek, sık sık dertlerini dinliyor. Sadece Fethiye’nin değil, bölgenin sorunlarını Ankara’ya giderek aktaran Öztürk, yine birçok projenin çalışmasının içerisinde yer alıyor. Bu başarılı çalışmaların ardından Kulislerde Öztürk'ün genel merkezin de desteğiyle 2023 seçimlerinde milletvekili gösterileceği konuşulmaya başlandı.
Milletvekili adaylığının konuşulmaya başlanmasının ardından toplumdan büyük destek gören Turgay Öztürk, 2023'te Sakaraltından milletvekili gösterilmesi bekleniyor. Milletvekili adayı olması durumunda, Seydikemer ve Fethiye’de Akparti’nin oy oranı arttıracağı konusunda kamuoyu birleşmiş durumda.