Bodrum
Giriş Tarihi : 17-03-2022 10:24   Güncelleme : 17-03-2022 10:24

Başkan Aras: "Bodrum dağbaşı değil"

Başkan Aras:


Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, kanun dışı yapılaşmaya asla izin vermeyeceklerini belirterek, "Bodrum dağbaşı değil" dedi.
Başkan Aras, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, partisinin ve vatandaşların güveni sayesinde Bodrum Belediye Başkanı olduğu günden beri, kanun dışı yapılaşmaya asla izin vermeyeceklerini sürekli dile getirdiklerini belirtti.
Başkan Aras, şunları kaydetti:
"Sürekli söylememize rağmen, kendilerini kanunlardan, para kazanmak için geldikleri kentin halkından ve Belediyesinden daha güçlü görenler, inşaatlarının kapısında mühürümüzü görmeye devam ediyorlar, edecekler. Son olarak dün, Gündoğan Kızılburun’daki inşaatlarının hafriyat çalışmalarından çıkan molozları denizimize dökecek kadar gözleri dönmüş olan Özbek İnşaat adlı Müteahhitlik şirketine ve Özbekhan İnşaat adlı mal sahibine Bodrum’un dağ başı olmadığını gösterdik ve tahrip ettikleri doğal alanı eski haline dönüştürene kadar, "çalışma izinlerini de iptal ederek” şantiyelerini mühürledik. Kanunları ve Bodrumluları yok sayanlara, kanunların da Bodrumluların da var olduğunu ispat etmeye devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın."