Muğla
Giriş Tarihi : 14-04-2022 10:11   Güncelleme : 14-04-2022 10:11

Beşkazalılar’dan İl Müdürü Mülayim’e ziyaret

Beşkazalılar’dan İl Müdürü Mülayim’e ziyaret

Beşkazalılar’dan İl Müdürü Mülayim’e ziyaret
Beşkaza Kültür ve Dayanışma Platformu Başkanı Devrim Karakuş ve beraberindekiler, İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Ali Burak Mülayim’i ziyaret etti.
Beşkaza Kültür ve Dayanışma Platformu Başkan Yardımcısı Bayram Koyuncu, Genç Beşkazalılar Kültür ve Dayanışma Topluluğu Koordinatörü Erkan Doğan ve gençlik sağlık komisyonu üyesi Sevim Seçil Bozbaş’ın da katıldığı ziyarette, platform üyeleri, İl Müdürü Mülayim’e hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Platform Başkanı Devrim Karakuş, ziyaret sonunda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, görevden alınan yerli bir bürokrat yerine yine yerli bir bürokrat atanmasını bayrak değişimi olarak gördüklerini, böylece ili bilen, tanıyan, kurumun hafızasına sahip yerli bir bürokrat atanmasından duyduğu memnuniyeti belirtti
Karakuş, paylaşımında, "Bugün bayrağı devralan müdürümüzü platform üyelerimiz ile ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Hem yerli hem boylu olma yolunda ki müdürümüze bilgimizle, insanımızla, bu yolda yanında olduğumuzu ifade ettik. Çünkü kültürümüzü insanımız yaşatır biliriz. Eğer kültürünüze önem veriyorsanız insanınıza da önem vermelisiniz.” ifadelerini kullandı.