Bodrum
Giriş Tarihi : 25-02-2022 14:52   Güncelleme : 25-02-2022 14:52

BODRUMLU GENÇLERDEN İYİLİK SEFERBERLİĞİ

BODRUMLU GENÇLERDEN İYİLİK SEFERBERLİĞİ

Yalıçiftlik Mahallesi gençleri yürekleri ısıtan büyük bir dayanışma örneğine imza attılar.

Bodrum Müftülüğü Yalıçiftlik Aşağı Cami İmam Hatibi Hasan Şahin’in öncülüğünde mahallenin gençleriyle birlikte yardım kampanyası düzenlendi. Din Görevlisi Şahin ve Yalıçiftlik’in gençleri daha öncesinde bölgelerinde gerçekleştirdikleri ziyaretlerde eksiklerini tespit ettikleri okullara çeşitli yardımlarda bulundular.

Milas İlçesi Fesleğen Mahallesi Okulu’nun kütüphanesine laminant parke, halı, kitaplık ve oyun grubu, projeksiyon makinası ve perdesi ihtiyaçları, Mumcular Tepecik Okulu’na oyun köşesi ihtiyacı, Mumcular Pınarlıbelen Okulu’nda ihtiyaç sahibi 10 öğrencinin okul kıyafeti ihtiyacını, Kızılağaç Okulu’nun toner masrafları Yalıçiftlik Aşağı Cami İmam Hatibi Hasan Şahin ve mahallenin gençleri tarafından karşılandı.

Din Görevlisi Şahin yaptığı açıklamada “Camimiz öncülüğünde mahallemizin gençleri ile işbirliği içerisinde bölgemizdeki okullara ziyaretler gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler sırasında eksiklerini tespit ettiğimiz okullarımıza katkıda bulunmak için daha sonrasında bir yardım seferberliği başlatarak Elhamdülillah okullarımızın ihtiyaçlarını elimizden geldiğince karşılamaya çalıştık. Kampanyamıza katkıda bulunan herkese şükranlarımızı iletiyorum. İnşallah birlikte daha nice iyilik seferberliklerinde bulunmak üzere“ ifadelerinde bulundu.