Bodrum
Giriş Tarihi : 12-06-2022 22:52   Güncelleme : 12-06-2022 22:52

GÖKMEN '' KENDİ B..UNA SAHİP ÇIKAMAYANLAR BODRUM MARKASI’NI AĞZINA ALMASIN ''

GÖKMEN '' KENDİ B..UNA SAHİP ÇIKAMAYANLAR BODRUM MARKASI’NI AĞZINA ALMASIN ''

 

 

 

KENDİ B..UNA SAHİP ÇIKAMAYANLAR BODRUM MARKASI’NI AĞZINA ALMASIN

Cümle içinde “Bodrum” ve “Rant “ kelimelerini birlikte kullanınca, konformist-tuzukuru CHP liler ile partisiz beyaz Türklerin gözüne gireceğini zanneden SOSYAL MEDYA TROLÜ AHMET ARAS; Bodrum’u, Türkiye’nin kaçak yapısı en çok ilçesi yapmayı başarırken, bu usulsüz yapılaşmaya babanızın hayrına müsaade ettiniz değil mi. Rantın destanını onlarca yıldır yazmış adamlar bugün bize “ranta karşı savaş martavalları” okuyor.

Çevre bakanlığımız olmasa hiçbir kaçak yapıyı yıkmadan sahte belediyeciliğinize devam edeceğinizi zannettiniz değil mi. Bundan sonra “tüm usulsüzlüğe gözyummalarınızı” deşifre etmeye devam edeceğiz.

Basın bülteni ile bürokratından fırça yiyecek kadar belediyeyi yönetmekten aciz beyefendi kalkmış Hastane inşaatından bahsediyor. Hukuka aykırı tek bir işlem yok o hastane inşaatında. Pandemi nedeniyle müteahhitlere tanınan “vazgeçme “ hakkından faydalanıp işi bırakan müteahhit sonrası hızla devam edip bitme aşamasına gelmiş bir hastane inşaatı var karşımızda.

O değil o laf ettiği hastane inşaatının yanında yapması gereken sadece 100 metrelik yolu aylardır yapamamış işgüzar kalkmış hastane inşaatanın süresini eleştiriyor.