Milas
Giriş Tarihi : 26-04-2022 11:00   Güncelleme : 26-04-2022 11:00

İFTAR YEMEĞİ PROGRAMI ÖREN’DE GERÇEKLEŞTİ…

İFTAR YEMEĞİ PROGRAMI ÖREN’DE GERÇEKLEŞTİ…

İFTAR YEMEĞİ PROGRAMI ÖREN’DE GERÇEKLEŞTİ…

Ramazan Bayramına sayılı günler kala Milas Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeği programları devam ediyor.

Son olarak Ören Mahallesi’nde bulunan Çarşamba Pazarı’nda gerçekleşen programa vatandaşların ilgisi oldukça yoğun oldu.

Tiyatro oyunları iki program şeklinde gerçekleşti…

İftar programında gerçekleşen etkinlikler kapsamında iki program şeklinde düzenlenen tiyatro oyunlarından Uyanık Covid ve Safsars iftar yemeği öncesinde, Kavuklu ve Pişekar oyunu ise iftar sonrasında izleyicilerin karşısına çıktı. Her programda olduğu gibi Ören’de de sahne alan ilahi ekibi birbirinden güzel ilahiler seslendirerek, iftar programına renk kattı.

İftar yemeğine katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum…

Alanda bulunan vatandaşlara ‘Hayırlı Ramazanlar’ dileyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, belirlenen noktalara kurulan stantlardan, iftar yemeğine katılan vatandaşlara yemek servisi yaptı. İftar programında bir de konuşma gerçekleştiren Başkan Tokat; “İftar yemeğimize hoş geldiniz. İnsanlık olarak zor günler geçirdik ve hala geçirmekteyiz. Bu zor günlerde birlikte olabilmek, bir şeyler paylaşabilmek adına iftar sofralarımızı kuruyoruz. İlçemizin farklı mahallelerinde bizzat sizlerin ayağına gelerek bu programlar oluşuyor. Hepinize iftar yemeğine katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Her şey sizinle güzel. Beraber olursak, paylaşırsak güzel. Emeği geçenlere, hayırseverlerimize yürekten teşekkür ediyorum. Allah kabul etsin. Allah tekrarını göstersin” dedi.

Bir sonraki iftar yemeği Şevketiye Mahallesi’nde…

Ramazan Ayı boyunca sürecek iftar yemeklerinde bir sonraki program Şevketiye Mahalleli vatandaşların katılımlarıyla  27 Nisan Çarşamba günü Belediye Ek Hizmet Binası Arkasında gerçekleşecek.