Muğla
Giriş Tarihi : 21-04-2022 22:12   Güncelleme : 21-04-2022 22:12

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AİLESİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AİLESİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AİLESİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Menteşe Öğretmenevinde personele iftar programı düzenlendi.
Programına, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Serap Aksel, Ferman Akbulut, Hasan Arslan, şube müdürleri ve kurum çalışanları katıldı. 
İftar programı, ney ve kanun eşliğinde müzik dinletisi ile başladı. 
Ardından Hafız Hasan Kaan Deniz tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi. 
Ezanın okunmasıyla birlikte başlayan iftar yemeğinin ardından hep birlikte yemek duası edildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, Muğla İl Milli Müdürlüğü olarak büyük bir aile olduklarını belirterek, birlik ve beraberlik içinde böylesine anlamlı etkinliklerde bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Yaklaşık bir yıla yakın süredir Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevde olduğunu, ilk defa toplu bir şekilde bir araya gelme imkanı bulduklarını söyleyen İl Müdürü Emre Çay, “Sizlerle birlikte çalışmaktan son derece memnunum. Göstermiş olduğunuz gayret ve çaba için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bir işe nasıl başladığınız değil o işi nasıl tamamladığınız önemlidir. Bu nedenle insani ilişkilerimize dikkat ederek kırmadan, incitmeden, kurumumuza yakışır hal ve tavır içinde olmaya özen göstererek işimizi layıkıyla yapmaya çalışmalıyız. Yolun başındayız ama bir gün sizlerle vedalaşırken de bugün olduğu gibi iyi bir şekilde, birbirimizde güzel intibalar bırakarak vedalaşmayı diliyorum.” diye konuştu.
Tüm personelin aileleriyle birlikte şimdiden Ramazan Bayramını da tebrik eden İl Müdürü Çay, pandeminin etkisini yitirmeye başladığı bu günlerde böyle organizasyonlarda tekrar bir araya gelmeyi ümit ettiğini söyledi. 
100 kişinin katılım sağladığı iftar programı müzik dinletisinin ardından sona erdi.