Milas
Giriş Tarihi : 04-08-2022 20:00   Güncelleme : 04-08-2022 20:00

Mazı, İlçe Sağlık Müdürlüğüne teknisyen olarak atandı...

Mazı, İlçe Sağlık Müdürlüğüne teknisyen olarak atandı...

Mazı, İlçe Sağlık Müdürlüğüne teknisyen olarak atandı...
Milas Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Arif Mazı, İlçe Sağlık Müdürlüğü'ne Çevre Sağlık Teknisyeni olarak görevlendirildi.

Milas Devlet Hastanesi yönetim kademesinde görev değişikliği yapıldı. 
7 yıldır hastanede müdür yardımcısı olarak görev yapan ve yeni hastane binasının yapımı ile taşınma aşamasında önemli görevler üstlenen Arif Mazı, Milas İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne görevlendirildi.
Aslen Milaslı olan ve hastane müdür yardımcısı Mazı, yapılan son değişiklikle Milas İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne Çevre Sağlık Teknisyeni olarak görevlendirildi.
Eski devlet hastanesinin fiziki şartlarının iyileştirilmesi, yeni hastane binasının inşası, hizmete açılması, eski binadan yeni binaya taşınma süreci ve pandemi sürecindeki özverili çalışmalarıyla dikkat çeken Mazı’nın görev yerinin neden değiştirildiği hakkında ise henüz bilgi verilmedi.
Öte yandan pandemi sürecinde Devlet Hastanesi’nde yoğun bakım sorumlusu olarak görev yapan Arif Mazı’nın eşi Hülya Mazı’nın da İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne hemşire olarak atandığı öğrenildi.
Yapılan görevlendirmeyi sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Mazı, “Milas Devlet Hastanesi’ndeki görevimden ayrılarak İlçe Sağlık Müdürlüğü’ndeki görevime dönmüş bulunmaktayım. Hastanedeki görevim sürecinde birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma, hastanemiz için her türlü yardımı esirgemeyen desteklerini hissettiğim esnafımıza, iş insanlarımıza, kurum çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.