Muğla
Giriş Tarihi : 23-02-2022 12:53   Güncelleme : 23-02-2022 12:53

MHP MUĞLA ADIM ADIM İLÇELERİ GEZECEK…

MHP MUĞLA ADIM ADIM  İLÇELERİ GEZECEK…

MHP MUĞLA ADIM ADIM 
İLÇELERİ GEZECEK…

MHP Genel Bakanı Devlet Bahçeli’nin talimatları ile Adım Adım 2023: İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma programları çerçevesinde MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri Muğla ve İlçelerindeki temaslarına ağılık verdi. 
MHP İl Başkanı ve beraberindekiler 25 Mart Cumartesi günü Bodrum’a ardından Milas, Yatağan ve Menteşe’ye geçerek anlatma ve aydınlatma programlarını sürdürecekler. Çalışmalar Mart ayı sonuna kadar diğer ilçeleri de kapsayacak şekilde devam edecek.
Adım adım 2023 ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma temalı ilçe ziyaretleri yapılacağından dolayı Muğla programımız Bodrum Milas Yatağan menteşe olarak belirlendi 26 Şubat 2022 cumartesi günü saat 11 de bodrum ilçemizde 26 Şubat 2022 cumartesi saat 14:00 Milas ilçemizde 27 Şubat 2022 Pazar günü saat 11:00 de Yatağan ilçemiz 27 Şubat 2022 pazar günü saat 14:00 de menteşe ilçemizde yapılacaktır.
Programa katılan heyet milliyetçi Hareket Partisi genel başkan yardımcısı Dr.  Pelin yılık hanım efendi ve MHP Adana millet Vekili MYK Üyesı Muharrem Varlı Mdk üyesi CEMİL Yavuz Aksu MYK Üyesi Oğuz Akarfırat MHP il başkanı Mehmet korkmaz
MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz çalışmalarla ilgili şu açıklamayı yaptı:
“Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Adım adım 2023 ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma programlarımızda partimizin duruşu ve halkın istekleri ortaya konulacak. Hedefimiz ve yaptıklarımız ve yapacaklarımız anlatılacak. Dertler dinlenecek. İçinde bulunduğumuz bu zor günleri milletçe her zaman olduğu gibi kol kola girerek yine atlatacağız. MHP, milletimiz için hep umut olmuştur. Bundan sonra da umut olmayı ve sorunları merkezde çözmeyi sürdüreceğiz. İçinde bulunduğumuz ildeki ilçelerimizde adım atmadık yer bırakmayacağız.”