Milas
Giriş Tarihi : 10-03-2022 20:37   Güncelleme : 10-03-2022 20:37

MİTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI REŞİT ÖZER’E “BAŞARI VE ONUR ÖDÜLÜ”

MİTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI REŞİT ÖZER’E “BAŞARI VE ONUR ÖDÜLÜ”

Avrupa Birliği Ajansı European Union ve Yeni Ekonomi Dergisi‘nin düzenlediği “40. Yıl Onur Ödülleri” kapsamında Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer “Başarı ve Onur Ödülü” ile ödüllendirildi.

Avrupa Birliği Ajansı European Union ve Yeni Ekonomi Dergisi’nin 40’ıncı yayın yılı nedeniyle düzenlediği “40. Yıl Onur Ödülleri” töreni İstanbul Crowne Plaza Otel’de yapıldı. Törende, Milas zeytinyağına Avrupa Birliğinden coğrafi işaret tescili alınmasında gösterdiği başarı nedeniyle MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Başarı ve Onur Ödülü” ile ödüllendirildi. Ödül töreninde Reşit Özer’in ödül plaketi, Yeni Ekonomi Dergisi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Kemal Cevlan tarafından verildi.

Milas zeytinyağına Avrupa Birliğinden Coğrafi İşaret tescili alınmasındaki başarı nedeniyle “Başarı ve Onur Ödülü” ile ödüllendirilen MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ödüllendirme törenini düzenleyen ajans ve dergi yöneticilerine teşekkür ederek “Milas zeytinyağımız, AB’den coğrafi işaret alan Türkiye’nin ilk ve tek zeytinyağı oldu. Milas ürünlerimizi tüm dünyaya tanıtma için çalışmalarımızı durmadan devam ediyoruz. Ürünlerimize yeni değerler katmaya çalışıyoruz. Bu aldığımız ödül çalışmalarımızda motivasyonumuzu daha da arttırdı. Bu ödülü bize layık gören tüm yetkililere teşekkür ediyorum” diye konuştu.