TÜRKİYE
Giriş Tarihi : 07-05-2022 23:13   Güncelleme : 07-05-2022 23:13

Sizlerle gurur duyuyoruz !

Sizlerle gurur duyuyoruz !

Bulgaristan'ın Plovdiv kentinde düzenlenen Avrupa Okçuluk Grand Prix'inde, Türkiye Okçuluk A Milli Takımı adına yarışan Muğlalı Emircan Haney hem bireyselde hem de takım halinde şampiyon olarak 2 altın madalya elde etti.
Yine Muğlalı Songül Lök ise hem bireyselde hem de takım halinde ikinci olarak 2 gümüş madalya elde etti.
Yatağan Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ilçenin adının okçuluk sporunda yurt dışında duyurulmasından duyulan memnuniyet ifade edildi.
Paylaşımda, şu ifadelere yer verildi:
“Bencik Mahallemizde faaliyetlerini sürdüren okçuluk takımımızın başarılı sporcuları, Yatağanımızın adını Bulgaristan'da da duyurmayı başardı. Bulgaristan'ın Plovdiv kentinde düzenlenen Avrupa Okçuluk Grand Prix'inde Türkiye Okçuluk A Milli Takım adına yarışan hemşehrimiz Emircan Haney hem bireyselde hem de takım halinde şampiyon olarak 2 altın madalya elde etti. Yine hemşehrimiz Songül Lök ise, hem bireyselde hem de takım halinde ikinci olarak 2 gümüş madalya elde etti. A Milli Takım düzeyinde ilk madalyalarını kazanan ve göğsümüzü kabartan başarılı sporcularımızı kutlar, ailelerine ve onları bu seviyeye getiren antrenörleri Ejder Sözen'e destek ve katkılarından dolayı şükranlarımızı sunarız.”