Milas
Giriş Tarihi : 11-03-2022 20:49   Güncelleme : 11-03-2022 20:56

Sosyal Politikalar komisyonundan 65 yaş üstü vatandaşlara ziyaret

AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik başkanlığında yönetim kurulu üyelerinden kuruluna Sosyal politikalar komisyonu bu hafta da Akyol ve Yaka Mahallerinde 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlara ziyarette bulundu.

Sosyal Politikalar komisyonundan 65 yaş üstü vatandaşlara ziyaret

AK Parti Yönetim kurulu üyeleri ve komisyon başkanı Hatice Balkır, ve yönetim kurulu üyeleri Akın Kuzyaka, Kubilay Şener ve Adil Kırtay ile birlikte Akyol ve Yaka Mahallerinde 65 yaş üstü ve engelli vatandaşları tek tek ziyaret ediyor. Vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyen komisyon bugüne kadar  de binlerce vatandaşı ziyaret etti. 


Akyol Mahalle Muhtarı Durmuş Akyol ve mahalle başkanı Mehmet Çubukdaş ile Akyol Mahallesinde buluşan AK Parti Milas İlçe Sosyal Politikalar Komisyonu Başkanı Hatice Balkır ve yönetim kurulu üyeleri Akın Kuzyaka, Kubilay Şener, Adil Kırtay ile Akyol mahallesinde bulunan 65 yaş üstü ve engelli tüm vatandaşları ziyaret etti. Ziyarette vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik çözümleri de üreten komisyon çalışmaların Milas’ın 132 mahallesinde de yapılacağını dile getirdi. Bugüne kadar binlerce vatandaşa ulaştıklarını ve 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlarımızın hiçbir zaman devlet tarafından yalnız bırakılmadığını ilettiler. AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik’in yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi Akın Kuzyaka, “Bizler de AK Parti olarak Milas’ımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. 65 yaş üstü tüm vatandaşlarımızı engelli kardeşlerimizi tek tek ziyaret ediyoruz. Onlara Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletiyoruz. Milletvekillerimiz sayın Mehmet Yavuz Demir, sayın Yelda Erol Gökcan, İl Başkanımız sayın Kadem Mete ve İlçe Başkanımız sayın Emin Çelik’in selamlarını iletiyoruz. Onların dualarını alıyor ve diğer vatandaşlarımızı ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. İlçe Başkanım Emin Çelik bu konu üzerine çok özverili olarak duruyor. Başkanım Hatice Balkır’da çok hassasiyetli yaklaşıyor. “ dedi.
Komisyon daha sonra Yaka Mahalle Muhtarı İhsan Yılmaz ile birlikte Yaka Mahallesindeki 65 yaş üstü ve engelli vatandaşları ziyaret etti.