Bodrum
Giriş Tarihi : 07-03-2022 17:11   Güncelleme : 07-03-2022 17:44

TOROĞLU’NDAN BODRUM YOLLARINA TEPKİ: “LEBLEBİ GİBİ LASTIK YARILIYOR”

TOROĞLU’NDAN BODRUM YOLLARINA TEPKİ:  “LEBLEBİ GİBİ LASTIK YARILIYOR”


Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, yıllardır Bodrum’da yaşadığını belirterek, yolların bozuk olmasından dolayı aracının lastiğinin patladığını söyledi. 
Toroğlu, “Leblebi gibi lastik yarılıyor abi. 5 yılda Bodrum’da 6-7 defa aracımın lastiğim yarıldı. Beyler çok kulaklarınız çınlıyor, söyleyeyim.” dedi.

Ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu, A Spor’da yayınlanan “Takım Oyunu” programında İttifak Holding Konyaspor – Galatasaray maçını yorumlarken, bir pozisyonla ilgili, “Turgutreis’te de insanlar böyle koşuyor.” dedi ve konuyu Bodrum’un bozuk yollarına getirdi.
“BODRUM’DA LASTİKÇİ DÜKKANI AÇACAĞIM”
Yıllardır Bodrum’da yaşadığını belirten Toroğlu, yeni araba aldığına dikkati çekerek, “Gümüşlük’e gittim. Yağmur yağıyordu. Bir çukur ve lastik gitti. Arabaya ikinci binişim. Aynı servise aynı gün, aynı 3 lastik daha geldi oradan. Herhalde bir 30 – 40 lastik yarılmıştır. Ya Arkadaşlar bu işi ya yapın. Bodrum Belediyesi’nin gücü yetmiyorsa Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum’dan hava yapmasın. Bir bakın arkadaş, yollara bakın ya! Beyler çok kulaklarınız çınlıyor, söyleyeyim. Benim 4 lastiğim daha gitmişti geçtiğimiz yıllarda. Ben ticarete atılmayacaktım ama büyük ihtimalle atılabilirim. Bodrum’da lastikçi dükkanı açacağım.” diye konuştu.
“LEBLEBİ GİBİ LASTİK YARILIYOR ABİ” 
Bodrum’da 5 yılda 6-7 defa aracının lastiğinin yarıldığına vurgu yapan Toroğlu, şunları kaydetti:
“Leblebi gibi lastik yarılıyor abi. Ayıptır ya. Yeni aldım arabayı ya. Gümüşlük’ün içi ana yol ya. Bodrum’un gücü yetmiyorsa Büyükşehir’e bakın abi. Muğla’da oturmakla gitmiyor bu işler. Kusura bakmayın, milletin canı yanıyor. Hadi ben sigortadan aldım. Alamayan ne yapacak? Her tarafı böyle Bodrum’un. Ayıptır ya!”