Muğla
Giriş Tarihi : 01-05-2022 12:27   Güncelleme : 01-05-2022 12:27

Vali Orhan Tavlı Öğrencilerle iftarda bir araya geldi

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Kredi ve Yurtlar Kurumu(KYK) Muğla Milli Piyango Kız Öğrenci Yurdunda öğrencilerle iftarda bir araya geldi. 

Vali Orhan Tavlı Öğrencilerle iftarda bir araya geldi


İftar öncesinde Kredi ve Yurtlar Kurumu Muğla Milli Piyango Kız Öğrenci Yurdunda incelemelerde bulunan Vali Orhan Tavlı’ya Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım Açıkbaş, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Sevgi Tombul, Gençlik ve Spor Menteşe İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu, Kredi ve Yurtlar Kurumu Muğla Milli Piyango Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Şükran Er eşlik etti.
İncelemelerinin ardından yurtta kalan öğrencilerle birlikte sıraya girip iftar yemeğini alan Vali Orhan Tavlı ülkemizin dört bir yanından üniversite eğitimi için Muğla’ya gelen öğrencilerle birlikte aynı masada orucunu açtı.
İftar sonrası öğrencilerle sohbet eden Vali Orhan Tavlı, öğrencilerin yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutladı. Öğrencilere derslerinde ve sınavlarında başarılar diledi.
Sohbet sonrasında bir öğrencinin daveti üzerine müzik atölyesini ziyaret eden Vali Orhan Tavlı ve beraberindeki heyet, keman resitali dinledi.