Muğla
Giriş Tarihi : 15-04-2022 23:04   Güncelleme : 15-04-2022 23:04

Vali Tavlı üniversite öğrencileriyle iftarda bir araya geldi

Vali Tavlı üniversite öğrencileriyle iftarda bir araya geldi

Vali Tavlı üniversite öğrencileriyle iftarda bir araya geldi
Muğla Valisi Orhan Tavlı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde eğitim gören yerli ve yabancı öğrencilerle iftarda bir araya geldi.
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğrenci Sarayında gençlerle beraber yemek sırasına giren Vali Orhan Tavlı, ezanın okunmasıyla öğrencilerle birlikte iftarını açtı.
İftarın ardından üniversiteli gençlerle sohbet için bir araya gelen Vali Orhan Tavlı öğrencilerle sohbet ederek talep ve beklentilerini dinledi.
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinin Uluslararası alanda da tercih edilen bir üniversite olduğunu belirten Vali Orhan Tavlı, Ülkemizin ve gönül coğrafyamızın dört bir tarafından eğitim için ilimize gelen öğrencilerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, iftar programının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Vali Orhan Tavlı’ya ziyareti boyunca Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Rektör Yardımcıları Prof Dr Sırrı Sunay Gürleyük, Prof Dr Ali Bayrakdaroğlu, Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Şamil Türkay Aktürk ve İl Göç İdaresi Müdürü Mehmet Kavuk, eşlik etti.