Milas
Giriş Tarihi : 27-07-2022 17:54   Güncelleme : 27-07-2022 17:54

YK Enerji’den Milas Medya’ya Ziyaret

YK Enerji’den Milas Medya’ya Ziyaret


Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ (YK Enerji) yetkilileri, Milas Medya Grubunu ziyaret ederek, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladılar. Milas Medya’nın bölgenin gücü olduğu vurgusunu yaparak, çalışmalarında başarılar dilediler.
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle, YK Enerji Kurumsal İletişim Departmanı Yetkilileri Ergin Akgün ve Canan Baykız Milas Medya’ya ziyarette bulundular. Milas Medya adına Serdar Cemal Süzeroğlu ve Serap Ülkü misafirleri karşılarken, medya kurumu hakkında da bilgiler verdiler. 
Farklı görüş ve düşünceleri kamuoyu ile buluşturan, ortak yaşam kültürünün gelişmesinde topluma öncü olan basın kuruluşlarını ziyaret eden YK Enerji, Milas için birlikte çalışmaya, ortak akılla hareket etmeye devam edeceklerinin de mesajını verdi.
YK Enerji Kurumsal İletişim Departmanı Yetkilileri Ergin Akgün ve Canan Baykız, basın kuruluşlarının demokratik kültürün ayrılmaz bir parçası olduğunu belirterek YK Enerji olarak, özellikle orman yangınlarının gündemde olduğu bu zor dönemde geçmişte olduğu gibi bugün de birlikte güç birliği yaparak bölgeye destek verdiklerinin altını çizdi. Görüşmede YK Enerji’nin ulusal ve bölgesel çapta sürdürdüğü çalışmaları aktarıldı ve yeni projeler hakkında bilgi verildi.
“Bölgenin Tarafsız Gücüyüz”
Serap Ülkü Medya AŞ ve Milas Medya çalışmaları hakkında bilgiler aktaran Serap Ülkü, Milas’ta Gazete Milas ve Menteşe Gazetelerinin yanısıra, Muğla genelinde MTÜRKTV, Muğlatürk Gazetesi  Fethiye’de Fethiyetürk Gazeteleriyle tarafsız ve bağımsız bir şekilde yollarına devam ettiklerini söyledi. Ülkü “Bu ziyaret bizi gerçekten çok onurlandırdı. Bizim de amacımız tüm kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar ile Muğla’da en doğruyu bulmaktır. Muğla’ya katkı vermektir. Bunu da bugüne kadar başardığımızı düşünüyoruz ve bundan sonra da bu inandığımız yolda yürüyeceğiz” dedi.