A+ A A-

“Milas’a acil olarak fuar alanı yapılmalı”

Muğla Ziraat Odaları, Muğla genelinde yaşanan tarımsal sorunları ve çözüm önerilerinden oluşan dosyayı Ankara ziyareti kapsamında Muğla milletvekillerine iletti. Ziyarete katılan Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, ilçedeki sulama sorunlarını dile getirerek, sulama barajlarının yapımının hızlandırılmasını ve Milas’a acil olarak fuar alanı yapılmasını talep etti.

“Milas’a acil olarak fuar alanı yapılmalı”

“Koşulların iyileştirilmesi için adım atılmadı”

Muğla Tabipler Odası Milas Temsilciliği tarafından 2. Nolu Sağlık Ocağı önünde basın toplantısı düzenlenerek “Birinci basamak sağlık sistemi güçlendirilmeli, sevk sistemi kurulmalı, acil servislerde sadece acil hastalara hizmet verilmeli ve sağlıkta şiddet durdurulmalıdır!” gibi taleplerin içerdiği açıklama okundu.

“Koşulların iyileştirilmesi için adım atılmadı”

"Tarımsal Borçlar, Faizleri Silinip Yeniden Yapılandırılsın!"

TBMM Başkanlığına kanun teklifi veren CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin çiftçilerin kamu ve özel bankalar ile Tarım Kredi Kooperatiflerine olan kredi borçlarının faizlerinin silinmesi ve borçlarının yeniden yapılandırılması talep etti. Girgin, konuyla ilgili açıklamasında, kanun teklifiyle, tüm tarımsal borçların faizlerinin silinerek, faiz ve gecikme zammı alınmadan, geriye kalan anaparanın her yıl eşit taksitte olmak üzere 5 yılda (60 ay) ödenmesinin, doğacak gelir kayıpları ve görev zararlarının Türkiye Cumhuriyeti Hazinesinden karşılanmasının öngörüldüğünü belirtti…

16012020ciftciborclariyapilandirilsin.jpg

Yarıyıl tatili bugün başlıyor

2019 – 2020 eğitim öğretim yılının birinci dönemi sona eriyor. Milas’ta yaklaşık 23 bin öğrenci 16 günlük yarıyıl tatili yapacak.

16012020yariyiltatilibasliyor.jpg

Milas Belediyespor satranç şampiyonası için Antalya'ya gidiyor

81 ilden 2 bin 600 sporcunun katılacağı Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonası Antalya'da gerçekleştirilecek. Milas Belediyespor Satranç Kulübü 20 sporcu ile katılacağı turnuvada mücadele edecek.

18012020sampiyonaantalyada.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin