Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

YazarlarımızManşetler

 

sercan-ergin.jpgMerhaba spor sever okurlarım bugün sizlere köşemde Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Liginde yer alan Milas Erginspor takımının gelecek son için yeni yapılanması hakkındaki izlenimlerimi siz spor sever okurlarımla paylaşmak bilgi vermek istiyorum.
Üç yıl önce kurulan sarı kırmızı renklere sahip olan Milas Erginspor Bayan Voleybol Takımı tarihinde ilk kez 2018-2019 sezonu başında Muğla Mahalli Ligi Bayanlar Voleybol Liginde Yaş Grubu ve Yıldız Kızlar Liginde yer aldı. Bayanlar voleybol liginde yeni kurulan Milas Erginspor gelecek yıl genç kızlar liginde yer almak için çalışmalarına Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonunda yeni voleybolcu kızlarıyla başladı. Bayanlar Voleybol Liginin yeni takımının kadrosunda şu isimler yer almaktadır; Buse, Dilan, Sıla Sevim, Sıla Çiftçi, Gülcan, Zara, Melisa Karabulut, Ayşe, Mukaddes, İrem, Çağla, Gülben, Saniye, Sudenaz, Sudenaz Güleş, Eylül, Irmak, Kardelen, Ümmü, Cemile, Şirvan, Sude Ayşe, Busenur.
22 kişiden oluşan bayanlar voleybol takımında yapılacak olan çalışmalar sonrasında voleybolda yeteneği olan sporcu kızlar genç kızlar takımı kadrosuna alınacaktır. Tarihinde ilk kez bayanlar genç kızlar voleybol liginde yer alacak olan Milas Erginspor Kulübü Basın Özcüsü Ayşegül Ekmekçioğlu yaptığı açıklamada gazetemize şunları söyledi.
"2018-2019 sezonunda yaş gurubu ve yıldız kızlar voleybol liginde yer alan takımımız Erginspor 2019-2020 sezonunda ilk kez genç kızlar liginde yer alacağı için gelecek yılın çalışmalarına şimdiden Sercan Ergin nezaretinde başladılar. Herkesin bildiği üzere voleybol küçük yaşta başlayarak ileriki yıllarda iyi bir voleybolcu olunur. Biz kulüp olarak belirli yaşa gelen voleybol seven genç kızlarımızı spor salonlarına çekmek için çabalıyoruz. Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan voleybol çalışmalarında umuyoruz Milas Bayanlar voleyboluna sporcular kazandırırız. Milas Erginspor olarak bizim amacımız yarışmacı takım değil, küçükken çeşitli nedenler yüzünden voleybol oynayamamış sporcuları Muğla voleyboluna kazandırmak. Milas Erginspor kulübüne kızlarını iyi bir voleybolcu olsun diye Gönderen Aile Bireylerine Teşekkür ediyoruz dedi.Kulüp Başkanı olarak bende küçükken voleybol oynamak istediği halde oynayamamış olan belirli yaşa gelen kızlarımızı kulübümüze bekliyorum."

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin