A+ A A-

 

Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, Güllük’te seçim ofisinin açılışında yaptığı konuşmasında “Güllük mutlu insanların yaşadığı bir yer olacak” dedi.

1506319gulluk_9537f.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Yerel seçimlere adım adım yaklaşılırken, AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak’ın Güllük’teki seçim ofisinin açılışı yapıldı.
Düzenlenen açılışa; AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Fahri Acar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Düzenlenen açılışta kısa bir konuşma yapan AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Fahri Acar, katılan herkese teşekkür ederek, “31 Mart akşamında zafer bizim olacak. Milas AK Belediyecilik ile tanışacak. Buna olan inancımız tamdır. Milas’ın evladı ve 30 yıllık belediyecilik tecrübesi olan bir isim olan Barış Saylak ise sizleri buluşturuyoruz” dedi.
Bu konuşmanın ardından mikrofona davet edilen Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, sözlerine kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederek başladı.
Güllük’te olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirten AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, burada kendisini evinde gibi hissettiğini söyledi.
Başkan Adayı Saylak, yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Kimseyi ötekileştirmeden, yaşam tarzına ve etnik kökenine bakmadan herkesin başkanı olacağımın sözünü veriyorum. Güllük hafta sonları gelip iki duble alkol yada çay içilip gidilecek bir yer olmaktan çıkmalı. Güllük’ü hak ettiği yere getirmek boynumun borcu. Havalimanına beş dakika uzakta bir yer olacak bir türlü hak ettiği yeri bulamayacak. Güllük’teki Bayrak Tepe’ye sizlerin kullanması adına güzel bir mesire alanı yapacağız. Dalyan bölgesini ise ekolojik turizme açacağız. Bu projelerimiz hazır. Kültür ve Turizm Bakanımız Milas’a geldi ve turizmin 12 aya yayılmasının sözünü aldık. Güllük hayvan barınağının su bastığı ve birçok sorunun olduğu bir mahalle olmaktan çıkacak. Güllük eskiden olduğu gibi sokaklarında ve yollarında güllerin açtığı bir yer haline gelecek. Güllük mutlu insanların yaşadığı ve dışarıdan tatile gelen insanlarında mutlu bir şekilde ayrıldığı bir yer olacak.”
Konuşmaların ardından seçim ofisinin açılışı yapıldı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin