MUĞLA
Giriş Tarihi : 12-01-2024 14:17   Güncelleme : 12-01-2024 15:36

Ak Parti Muğla İl Danışma Toplantısı Pazar Günü Yapılacak

Ak Parti Muğla İl Danışma Toplantısı Pazar Günü Yapılacak

Ak Parti Muğla İl Danışma Toplantısı Pazar Günü Yapılacak, 


İl Danışma Toplantısına Ak parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın'da Katılım Sağlayacak. Ak Parti Muğla İl Başkanlığı'nın Konu İle İlgili Paylaşımı Şöyle : 

Üyelerimiz ve İl Danışma Kurulu Üyelerimiz,

Siz değerli AK Parti teşkilat üyeleri olarak, 13 Ocak Cumartesi günü Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın ile bir araya geleceğiz. Bu önemli toplantı, il danışma toplantısı kapsamında gerçekleşecek olup, sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Adayımızın katılımıyla gerçekleşecek olan toplantıda, stratejilerimizi, hedeflerimizi ve çalışma planlarımızı birlikte değerlendireceğiz. Bu toplantı, AK Parti'nin Muğla'daki hedeflerine ulaşma yolunda önemli bir adım olacaktır.

İl Danışma Kurulu toplantısında, sizlerin fikirleri, önerileri ve katkıları büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, toplantıya katılımınızın ve aktif katkılarınızın bizim için değerli olduğunu belirtmek isteriz.

AK Parti Muğla İl Başkanlığı olarak, birlikte hareket ederek, güçlü bir ekip ruhuyla Muğla'nın geleceği için çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerle bir araya gelmek ve ortak vizyonumuzu güçlendirmek için sabırsızlanıyoruz.

Toplantıda birlikte olacağımız için şimdiden teşekkür eder, katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla, AK PARTİ MUĞLA İL BAŞKANLIĞI Av. GÜLTEKİN AKÇA

Yer:Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonu Tarih:13.01.2024 - Saat:13.30

 

AdminAdmin