SİYASET
Giriş Tarihi : 16-03-2023 19:31

AK PARTİLİ VEKİL GÖKCAN, BAŞVURUSUNU YAPTI

AK PARTİLİ VEKİL GÖKCAN, BAŞVURUSUNU YAPTIAK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan milletvekili seçimleri için aday adaylığı başvurusunu yaptı. 
Gökcan, “21 yıldır girdiğimiz tüm seçimleri kazandığımız gibi, Cumhur İttifakı olarak bu seçimleri de aziz milletimizin teveccühü ile yine kazanacağız” dedi.
28’nci dönem milletvekili genel seçimleri için partilerde milletvekili aday adaylığı başvuruları devam ediyor.
14 Mayıs'ta yapılacak seçimler öncesi AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan da milletvekili için aday adaylığı başvurusunu yaptı. 
Adaylık başvurusunu sosyal medya hesabından paylaşan Gökcan, şu ifadeleri kullandı:
“14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Muğla Milletvekili adaylığı için; aday adaylık başvurumu ‘Türkiye İçin Hemen Şimdi’ diyerek AK Parti Genel Merkezi’mizden yaptım. 21 yıldır girdiğimiz tüm seçimleri kazandığımız gibi, Cumhur İttifakı olarak bu seçimleri de aziz milletimizin teveccühü ile yine kazanacağız. Kıymetli hemşerilerimizin desteği, bizlerin gayreti ile Muğla’mızda da yine zaferle çıkacağız. Her zaman yanımızda olan sevgili hemşerilerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte Muğla’mız için daha nice başarılı işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum.”

AdminAdmin