EKONOMİ
Giriş Tarihi : 31-08-2022 16:07   Güncelleme : 31-08-2022 16:42

Bodrum’da göz kamaştıran oto showroom 

Muğla’nın Bodrum ilçesinde hizmete açılan 'Star Car'  oto showroom, iş, sanat, spor ve siyaset dünyasının tanınan isimlerini bir araya getirdi. 

Bodrum’da göz kamaştıran oto showroom Türkiye'nin tanınan iş adamlarından Kürşat Başkan, Okan Kum, Cumhur Han ve Aydemir Arslan ortaklığında, Muğla'nın dünyaca ünlü turistlik ilçesi Bodrum'da, Star Car isimli oto showroom hizmete açıldı. Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı’ndaki iş yerinin açılışa, Trabzonspor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, İYİ Parti Genel Merkezi Mahalli İdareler Başkanlığı Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, MHP Bodrum eski İlçe Başkanı Asım Başaran, iş, sanat ve siyaset camiasının tanınan isimleri katıldı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları Koray Aydın ile Müsavvat Dervişoğlu’nun, çiçek yolladığı görüldü. 
Star Grup, Markaj Motor ve Prestij Motor ortaklığı ile 1100 metrekarelik alanda premium araçlar, sıfır ve ikinci el olarak satışa sunulacak. Firma çatısı altında ayrıca kredilendirme, kasko, sigorta ve eksper hizmeti sunulacak.

AdminAdmin