MİLAS
Giriş Tarihi : 01-07-2024 14:20

Çocuk Oyun Evi’ne Ön Kayıt Başvuruları Başladı

Çocuk Oyun Evi’ne Ön Kayıt Başvuruları Başladı

 

Milas Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini gerçekleştiren ve çocuklara kreş eğitimi sunan Çocuk Oyun Evi’ne 2024-2025 Eğitim Öğretim dönemi için ön kayıt başvuruları başladı.

Çocukların zihinsel, bedensel, fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sunmak amacıyla hizmete açılan Çocuk Oyun Evi yeni dönem öğrencilerini bekliyor.

Sabah, öğle ve ikindi olmak üzere üç farklı zaman diliminde diyetisyen eşliğinde hazırlanan besleyici öğünlerin yer aldığı Çocuk Oyun Evi’nde eğlenerek öğrenme ilkesinden yola çıkılarak tam gün hizmet veriliyor.

36-66 aylık çocuklar kabul ediliyor…

Milas Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nden yapılan bilgilendirmede Çocuk Oyun Evi’ne 36-66 ay arası çocukların kabul edileceği, gelir düzeyi düşük ailelerin öncelikli olacağı ve ön kayıt şartlarını geçen ailelerin kesin kayıt için çağrılacağı bildirildi.

Ön kayıt başvurularının 01.07.2024-19.07.2024 tarihleri arasında alınacağı, kontenjanın sınırlı olduğu ve ücretli olan Çocuk Oyun Evi’ne kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Milas Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne başvuru yapıp 0 252 515 02 90’nolu telefondan bilgi alabilecek.

Ön kayıt İçin istenen belgeler…

Milas Belediyesi Çocuk Oyun Evi’ne Ön Kayıt İçin istenecek Belgeler ise şu şekilde;

1-Anne-baba ve çocuğa ait kimlik fotokopileri

2-Anne-baba çalışıyorsa maaş bordrosu

3-İşsizler için SGK’dan alınacak belge

4-İşyeri sahibi ise vergi levhası

 

AdminAdmin