MUĞLA
Giriş Tarihi : 23-02-2023 14:32   Güncelleme : 23-02-2023 14:47

DATÇA DEPREMZEDE KARDEŞLERİMİZ İÇİN SEFERBER OLDU...

DATÇA DEPREMZEDE KARDEŞLERİMİZ İÇİN SEFERBER OLDU...AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Datça ilçesinde incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu.
Milletvekili Gökcan, AK Parti Datça İlçe Başkanı Fatih Keleş ve Kadın Kolları Başkanı Aslı Kaya ilçeye gelen depremzede vatandaşlar için adeta seferber olmuş durumda olduğunu söyledi
Depremzedeler için vatandaşların gönderdiği yardımların İlçe Gençlik Merkezinde gönüllüler tarafından tasnif edilerek, ilçeye gelen depremzede vatandaşlara ulaştırıldığını belirten Gökcan, şunları kaydetti:
"Kayıt için oluşturulan Merkeze, Elbistan'dan gelen depremzede kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Datçalı hemşerilerimiz depremzede kardeşlerimize ulaştırılmak üzere yeni kıyafetler ve gıda maddeleri bağışlıyorlar. Depremzede kardeşlerimiz için seferber olan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz."
Milletvekili Gökcan, daha sonra beraberinde AK Parti Datça İlçe Başkanı Fatih Keleş ve Kadın Kolları Başkanı Aslı Kaya ile Datça Kaymakamı Mesut Çoban'ı ziyaret etti.
Ziyarette, Gökcan Kaymakam Çoban'dan ilçeye gelen depremzedelerve yapılan yardım çalışmaları hakkında bilgi aldı.

AdminAdmin