Basın
Giriş Tarihi : 30-03-2022 14:46   Güncelleme : 30-03-2022 14:46

İklim Zirvesi’ne konuşmacı olarak katıldı

İklim Zirvesi’ne konuşmacı olarak katıldı

 

 

 

Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir; Ankara Ticaret Odası öncülüğünde 30-31 Mart tarihleri aralığında ATO Congresium’da gerçekleşen Eko İklim: Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi / Fuarı'na konuşmacı olarak katıldı.

 

Eko İklim: Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi / Fuarı'nda konuşmacı olarak yer alan Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir, Muğla ve bölgesinde meydana gelen orman yangınlarda basın mensuplarının yürüttüğü çalışmalar hakkında bir sunum yaptı.

 

Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir, “Konuşmacı olarak katıldığım ve Türkiye'de bir ilk olan Eko İklim Zirvesi etkinliğinde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ile bir araya geldik. 2021 yılında meydana gelen Muğla orman yangınlarında medya olarak yaptığımız çalışmalar hakkında bilgiler aktararak sohbet ettik. Gösterdikleri ilgiye teşekkür ediyoruz” dedi