MİLAS
Giriş Tarihi : 02-06-2024 20:16

Milası Gururlandıran Başarı

Milası Gururlandıran Başarı


Milas İlçe Müftülüğü'ne bağlı Hz. Âişe Yatılı Hafızlık Kur'ân Kursu'nun öğrencilerinden Büşra Mükerrem Önder, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen "Umre Ödüllü Bilgi Yarışması"nda Muğla il genelinde ikinci olma başarısını gösterdi.
Büşra Mükerrem Önder, bilgi yarışmasında gösterdiği üstün performans ile Milas ilçesini başarıyla temsil etti. Yarışmada elde ettiği bu önemli başarı ile hem ailesini hem de Kur'ân Kursu'nu gururlandıran Önder, İlçe Müftüsü Yusuf Yaşar ve Şube Müdürü Mustafa Önalır tarafından ödüllendirildi.
Ödül töreni, Milas İlçe Müftülüğü'nde düzenlendi. Törende konuşan İlçe Müftüsü Yusuf Yaşar, Büşra Mükerrem Önder'in başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencisini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. Ayrıca, bu tür başarıların diğer öğrencilere de örnek teşkil edeceğini ve onları motive edeceğini belirtti.
Büşra Mükerrem Önder, ödülünü aldıktan sonra yaptığı kısa konuşmada, başarısında emeği geçen hocalarına ve ailesine teşekkür etti. Hafızlık eğitimine devam eden Önder, hedeflerinin arasında daha büyük başarılara imza atmak olduğunu söyledi.
Milas İlçe Müftülüğü, başarılı öğrencilerini ödüllendirerek onları motive etmeye ve eğitimlerini desteklemeye devam ediyor. İlçe Müftüsü Yusuf Yaşar, tüm öğrencilerin başarılı olabilmesi için gereken desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.

AdminAdmin