DALAMAN
Giriş Tarihi : 10-05-2023 12:48

Milletvekili Adayı Tan, ‘’ Ev hanımlarına emeklilik hakkı getireceğiz’’

Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, "14 Mayıs’taki tercih çok önemli. Biz inanıyoruz ki şimdiye kadar nasıl doğru tercih yapıldı ise yine doğru tercih yapılacaktır. Evlerin yükünü çeken ev hanımlarına emeklilik hakkı getiriyoruz. Emekli olmak isteyen ev hanımlarının primlerinin üçte birini devlet karşılayacak. Yıpranma hakkı da verilerek ev hanımlarının daha kısa sürede emekli olabilmeleri sağlanacak" dedi.

Milletvekili Adayı Tan, ‘’ Ev hanımlarına emeklilik hakkı getireceğiz’’

 

Dalaman’da seçim çalışmalarına devam eden Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, Karaçalı mahallesinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi.  

14 Mayıs’ta sadece Cumhurbaşkanı seçmeyeceğiz diyen Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, ‘’ 14 Mayıs’ta Türkiye'nin onurlu ve milli politikasının mı devam edeceği; yoksa millet ittifakının seçim kampanyasını yürüten emperyalizmin kuklası mı olacağına karar vereceği bir seçim olacak. Cumhurbaşkanımızı güçlü şekilde destekleyerek hem yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz hem de Gazi Meclisimizde en güçlü şekilde büyük bir çoğunlukla temsil edeceğiz.’’

Tan,‘’Ev hanımlarına emeklilik hakkı getireceğiz’’

Ak Parti evlerin yükünü çeken ev hanımlarına emeklilik hakkı getirecektir diyen Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, ‘’ Emekli olmak isteyen ev hanımlarının primlerinin üçte birini devlet karşılayacak. Yıpranma hakkı da verilerek ev hanımlarının daha kısa sürede emekli olabilmeleri sağlanacak. Evlenmek isteyen gençlerimize 2 yılı ödemesiz 48 ay vadeli, faizsiz 150 bin lira kredi verilecek. Her ailede en az bir kişinin istihdama katılması temin edilecek. İstihdam edilen kişinin gerekirse sigorta primini, gerekirse maaşının bir kısmını devlet karşılayacak.’’

Ülke Tv’de canlı yayına katıldı

Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, Ülke Tv’de Gözde Özyürek’in hazırladığı  ‘Ülke’de Bu Gece’ programının dün akşam canlı yayın konuğu oldu.

Ziyaretler esnasında vatandaşlara 14 Mayıs’tan sonra Ak Parti olarak Türkiye’yi kalkındırmaya devam edeceğiz diyen Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, ‘’ Bunları yapmak için Ak Partinin iradesi ve imkanları var. Ama 14 Mayıs’taki tercih çok önemli. Katma değerden yana olanlarla mı yoksa kurusıkı sallayanlarla mı bu ülke yola devam edecek. Biz inanıyoruz ki şimdiye kadar nasıl doğru tercih yapıldı ise yine doğru tercih yapılacaktır. Türkiye Yüzyılı'nı sizlerle inşa edeceğiz’’ dedi.

AdminAdmin