MİLAS
Giriş Tarihi : 19-06-2024 12:41   Güncelleme : 19-06-2024 18:18

Milletvekili Kadem Mete Milas Teşkilatıyla Bayramlaştı

Milletvekili Kadem Mete Milas Teşkilatıyla Bayramlaştı

 

 

 

 

Kurban Bayramı'nın ikinci gününde, AK Parti Milas İlçe Teşkilatı, parti binasında ilçe teşkilatı ve partililerle bir araya gelerek bayramlaşma programı düzenledi. Programa, AK Parti  Muğla Milletvekili Kadem Mete de katıldı.

Programın açılış konuşmasını, AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik yapmıştır. Başkan Çelik, tüm vatandaşların, Sayın Vekil Kadem Mete'nin ve AK Parti teşkilatlarının Kurban Bayramı'nı kutladıktan sonra, Kurban Bayramı'nın diğer bayramlara göre daha meşakkatli bir dönem olduğuna değinmiş ve işlerinden gücünden ayrılıp programa katılan teşkilat mensuplarına, mahalle başkanlarına ve partililere teşekkürlerini sunmuştur. Ayrıca, parti içerisinden yetişmiş ve tüm kademelerde görev almış bir değer olan Sayın Vekil Kadem Mete'nin, bayram programına katılarak kendilerini yalnız bırakmadığı için kendisine de teşekkür etti.

Daha sonra söz alan AK Parti  Muğla Milletvekili Kadem Mete ise, tüm teşkilat mensuplarına ve partililere hayırlı ve güzel bayramlar dilemiştir. Mete, bayramın ilk gününü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte eda ettikleri bayram namazında geçirdiklerini belirterek, Sayın Cumhurbaşkanı'nın tüm teşkilat mensuplarına selamlarını iletti

İlçe teşkilatının ve partililerin bir araya gelerek gerçekleştirdikleri bu bayramlaşma programı, AK Parti'nin siyasi bağlılık ve aidiyet duygusunun güçlü bir şekilde sergilendiği önemli bir organizasyon olarak öne çıkmaktadır.

AdminAdmin