BODRUM
Giriş Tarihi : 05-06-2024 11:03   Güncelleme : 05-06-2024 12:44

Minik Eller, Mazı Sahilini Temizledi

Bodrum’un Mazı Mahallesinde, Yukarımazı İlkokulu ile Özcan Duran Karagöl Ortaokulu öğrencileri, temizlik etkinliği gerçekleştirdi

Minik Eller, Mazı Sahilini Temizledi

 

 

Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Mazı Muhtarlığı iş birliği ile Mazı Mahallesi Taşlıyalı ve Hurma sahilinde temizlik etkinliği gerçekleşti. 4 Haziran Salı günü gerçekleşen etkinlikte Yukarımazı İlkokulu ile Özcan Duran Karagöl Ortaokulu öğrencileri Temizlik İşleri Müdürlüğü koordinesinde sahili temizleyerek çevre temizliğine katkıda bulundu.

Çocuklara ve vatandaşlara çevre temizliği ve doğanın korunması ile ilgili farkındalık kazandırmayı amaçlayan etkinliğe, Mazı Mahalle Muhtarı Müjdat Yakar ve Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Serkan Kanik de katıldı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü, muhtarlık ve okullarla beraber Mazı bölgesi sahil kısmında temizlik yaptıklarını belirten Temizlik İşleri Müdürü Serkan Kanik, “Bu farkındalık için muhtarımıza, bu birlikteliği sağladığı için öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Hep birlikte temizledik hep birlikte temiz tutmaya çalışacağız.” şeklinde konuştu.  

AdminAdmin