YATAĞAN
Giriş Tarihi : 25-01-2023 12:47

Yatağan’da Vatandaşla Buluşma Toplantıları Devam Ediyor

Yatağan Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç ve Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz Cazkırlar ve Yeşilköy mahallelerinde, mahalle sakinleri ile vatandaşla buluşma toplantısını gerçekleştirdi.

Yatağan’da Vatandaşla Buluşma Toplantıları Devam Ediyor

Toplantıya Yatağan Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ile Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yunus Tuna ve diğer yerel yetkililer katıldı. Toplantılar yerel sakinlerin taleplerini dile getirme ve fikirlerini yetkililerle doğrudan paylaşma fırsatı vermekte.

Cazkırlar'daki buluşmanın öne çıkan bölümlerinden biri de Orman İşletme Müdürü Beril Öztürk'ün doğum günü kutlaması oldu. Grup bunu bir pasta ile kutladı.

Yetkililer, toplantılar sırasında mahalle sakinlerinin soru ve önerilerini dikkatle dinledi. Altyapı geliştirme, ulaşım ve kamu hizmetleri gibi çeşitli konuların konuşulduğu toplantıda ayrıca yetkililer bölgede devam eden projeler ve gündemde olan plan ve projeler hakkında paylaşımlarda bulundular.

Bölge sakinleri: ‘’Yatağan Belediye Başkanımız ve sayın Kaymakamımız ile yüzyüze gelerek sorularımıza gösterdikleri ilgiden ve samimi davranışlardan dolayı çok teşekkür ederiz’’ dediler.

AdminAdmin