FETHİYE
Giriş Tarihi : 03-05-2023 10:59

Yeniden refah  Partisi milletvekili adayları Fethiye’de esnafla buluştu

Yeniden refah  Partisi milletvekili adayları Fethiye’de esnafla buluştu. Yeniden refah Partisi milletvekilleri İsmail Baykal, Nesim Polat, Faruk öge 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhur baskanligi ve millet vekilligi seçim calismalari kapsaminda  Fethiyeli vatandaşlarla buluştular.

Yeniden refah  Partisi milletvekili adayları Fethiye’de esnafla buluştu

Vekiller sali halk pazarinda esnaf ve halk ile bir araya geldi buradan sonra sivil toplum kuruluşları ve dernekleri ziyaret eden heyet  bölgenin sorunlarını dinleyerek bu sorunların çözümü için 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerle ilgili milli görüş'ün Türkiye Büyük Millet Meclisi nde temsil edilmesi için hemşehrilerinden oy istedi. 
Yeniden Refah partisi Muğla 1. Sıra milletvekili adayı İsmail Baykal yeniden refah Partisi Cumhur İttifakında olması sebebiyle baraj sorunlarının  olmadığını belirtti. 
__ Bir ilde milletvekili seçilebilecek 
Bir sayıya ulaşmaları durumunda ilimiZden birçok milletvekilleri çıkartabileceklerini söyledi.
Milletvekili adayı İsmail Baykal yeniden refah partisi milli görüş ilkeleri ve adil düzen prensipleri doğrultusunda kendi insan gücümüz ve kendi ekonomik gücümüzle daha büyük bir Türkiye hedefine ulaşabileceğimizi defadan belirttigini.54. Hükümet döneminde merhum  Prof.Dr. Necmettin Erbakan başkanlığında ülkemize ve milletimize yapılan hizmetleri Hemşehrilerine anlatarak ellerinde  iş bitirme belgesinin olduğu ifadesinde bulundu.
Özellikle tarım ve hayvancılık sektörüne Muğlalı vatandaşlara destek olacaklarını söyleyen Baykal . Bu alandaki girdi maliyetlerini düşürerek vatandaşlarımızın temel gıda maddelerini daha ucuza ulaşabilecekleri beyanında bulundu. 
21 yıl sonra yeniden refah gelecek ülkemizin ve milletimizin yüzü gülecek.diyen ismail baykal a halkim ve esnafin ilgisinin yogun oldugu gozlemlendi..
Gun boyu ilcede temaslarda bulunan vekiller gunun sonunda fethiye kararini vermis yeniden refah diyor diyerek ilceden ayrildilar.. 
1.sira vekil adayi ismail baykal bugun akyaka ve Marmariste halk bulusmalari ile birlikte Stk ve dernek ziyaretlerin de bulunacak

AdminAdmin