KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 02-06-2024 21:01

Milas Sanat Tiyatrosu'ndan Yeni Oyun: "Yaşlı Kraliçe"

Milas Sanat Tiyatrosu'ndan Yeni Oyun:


Milas Sanat Tiyatrosu, yeni oyunu "Yaşlı Kraliçe" ile tiyatroseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 4 Haziran Salı günü saat 17:00'da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu'nda sahnelenecek olan oyun, izleyicilere keyifli ve düşündürücü bir deneyim sunacak.
"Yaşlı Kraliçe", evlenme çağına gelen kızına uygun bir damat bulmakta zorlanan yaşlı bir kraliçenin hikayesini anlatıyor. Kraliçe, sarayındaki soytarıya duyduğu güvenle beklenmedik bir karar alarak kızını soytarı ile evlendirmeye karar verir. Oyun, bu ilginç ve sürpriz dolu kararı mizahi bir dille sahneye taşıyor.
Yazar ve yönetmenliğini Ali Çoban’ın üstlendiği, Yaşlı Kraliçe Oyununun sahne arkası ekibi ise; Ses ve Işıkta Osman Ufuk Parça, Teknik Masada Zelal İpek üstlenecek.
Yaşlı Kraliçe’nin oyuncuları ise; Mihrimah Su Kiremitçiler, Bahar Bozdağ. Busenaz Kurt, Ferman Yaşar, Miray Gök, Rüya Naz Güldağ, Zeynep Çahan, Elçin Eda Alkaya rol alacak.
Oyunun yazarı ve yönetmeni Ali Çoban, "Yaşlı Kraliçe" adlı oyunun mizah ile dramı harmanlayarak izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacağını belirtti. Çoban, "Bu oyun, izleyicilere sadece keyifli bir zaman geçirmekle kalmayacak, aynı zamanda derin mesajlar da verecek. Tüm Milas halkını bu özel gösterime davet ediyoruz" dedi.
Milas Sanat Tiyatrosu, bu yeni oyunu ile tiyatroseverlere keyifli bir akşam vaat ediyor. Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu'nda gerçekleşecek olan bu özel gösterime tüm Milas halkı davetlidir. Bu eğlenceli ve düşündürücü oyunu kaçırmamak için ajandanızda yer ayırın ve "Yaşlı Kraliçe"nin ilginç hikayesine tanıklık edin.

AdminAdmin