MİLAS
Giriş Tarihi : 02-06-2024 20:24

Milas’ın Marka Değeri Her Geçen Gün Büyüyerek Çeşitleniyor

Milas’ın Marka Değeri Her Geçen Gün Büyüyerek Çeşitleniyor


Milas, ekonomik ve tarımsal alandaki gelişimleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Bu gelişim sürecinin her aşamasında aktif olarak rol alan ve Milas'ın her değerine katkı sağlayan S.S 153 No’lu Tariş Milas Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Kamil Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri, Milas çiftçisinin yeni başarısı olan Milas Yem’e destek vererek satışı konusunda protokol imzaladı.
Milas, son yıllarda tarımsal gelişimi ve coğrafi işaretlerin getirdiği marka değerleriyle öne çıkıyor. Tarım fuarları, zeytin hasat şenlikleri ve coğrafi işaretlerle başlayan bu süreç, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve devamındaki gelişmelerle daha da pekişti. Bu gelişimin son halkası, Milas Ziraat Odası tarafından Milas çiftçisinin kazanımı olan Milas Yem markası oldu.
Tüm bu gelişmelerde aktif rol oynayan S.S 153 No’lu Tariş Milas Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Kamil Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri, Milas Yem’in seri üretime geçişinde de öncü rol oynadılar. Milas’ın marka değerini artırmak ve yerel tarımsal ürünleri desteklemek amacıyla Kamil Gül, Ziraat Odası Başkanı Kahraman Akar ve ekibiyle bir protokol imzalayarak Milas Yem’in satışı konusunda desteklerini sundu.
Muğla Ticaret Borsası ve Tariş İzmir Yönetim Kurulu'nda da önemli görevler üstlenen Kamil Gül, Milas Tarım fuarlarının düzenlenmesi ve Milas’ın “Zeytinin Başkenti” olarak tanınmasında büyük rol oynadı. Coğrafi işaret etiketi ile Milas’ın marka değerini artıran Gül, yerel ürünler mağazası açarak turizm ve tarımsal ürünlerin tanıtımına da katkı sağladı.
Milas Yem İçin Yeni Bir Dönem
Kooperatif yönetimi ve Başkan Kamil Gül, Milas Yem’in seri üretime geçmesiyle birlikte yine öncü bir rol üstlenerek, Ziraat Odası Başkanı Kahraman Akar ve ekibiyle iş birliği yaparak ürünün satışını desteklemeye başladılar. Bu iş birliği, Milas çiftçisinin ekonomik gücünü artırarak bölgenin tarımsal kalkınmasına önemli katkılar sağlayacak.
Milas, tarımsal gelişimi ve coğrafi işaretlerle elde ettiği marka değerleri sayesinde ekonomik anlamda önemli adımlar atmaya devam ediyor. S.S 153 No’lu Tariş Milas Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Kamil Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri, Milas Yem’in desteklenmesi ve satışı konusunda gösterdikleri çabalarla Milas’ın tarımsal başarısına yeni bir halka eklediler. Bu gelişmeler, Milas’ın tarımsal ve ekonomik anlamda daha da güçlenmesini sağlayacak.

AdminAdmin