A+ A A-

 

Milas protokolü, Milas Kaymakamlığı tarafından düzenlenen resmi törende bayramlaştı.

06062019bayrammanset_94862.jpg

Haber: Gülşah Baştaşkın

 Milas Kaymakamlığı, Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda resmi bayramlaşma töreni düzenledi. Renkli görüntülerin yaşandığı törene; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan,  Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas Tarım ve Orman Müdürü Eşref Arslan, Milas Müftüsü Ali Saim Doğru, Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şube Başkanı Mehmet Sarban, Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, STK temsilcileri katıldı.

Törene katılanlarla bayramlaştıktan sonra açıklama yapan Milas Kaymakamı Eren Arslan, “Ramazan Bayramı nedeniyle halkımız, mahalle muhtarlarımız, siyasi partilerimizin yöneticileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla bayramlaşma programımızı gerçekleştirdik. Rabbim yaptığımız tüm ibadetleri kabul etsin inşallah.” diye konuştu.

Buradaki bayramlaşmanın ardından protokol üyeleri, ilk önce Milas Emniyet Müdürlüğü’nü daha sonra ise M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Bayramlaşma programı, Milas Jandarma Komutanlığı ve Milas İtfaiye Grup Amirliği personeli ziyaretiyle sona erdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin